مرجع پرواز

مرجع پرواز

مرجع پرواز

 

وبسایت PARVAZ.IR مرجع پرواز ایران، با به همراه داشتن تیم متخصص پروازهای سیستمی و چارتر، در خدمت تمامی هموطنان گرامی جهت خرید بلیط هواپیما به صورت آنلاین می باشد.این سامانه با اتصال به تامین کنندگان آنلاین پروازدر سرتاسر جهان زمینه خرید پرواز به صورت آنلاین را برای عموم و به ویژه افراد عضو در این سایت(مشتریان وفادار) فراهم کرده است.

آژانس هواپیمایی و گردشگری جهانگردان آریایی با مالکیت خصوصی و دارای مجوز رسمی بند الف از سازمان هواپیمایی کشوری و بند ب از وزارت میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی و همچنین دارای مجوز رسمی فروش بلیت از شرکت راه آهن جمهوری اسلامی و شرکت کشتیرانی والفجر ، در سال 1388 در شیراز تاسیس گردید. بنیانگذار این مجموعه به واسطه علاقه مندی به جهانگردی و با دانش گسترده و تجربه مفید در این حوزه از ابتدای کار در تلاش بوده اند خدماتی منحصربه فرد و با استانداردهای جهانی به مردم عزیزمان ارائه نمایند، در حقیقت بزرگترین دغدغه ما ارائه خدمات گردشگری با بهترین کیفیت و بهترین قیمت است.

 

لطفا قبل از اقدام به خرید اینترنتی بلیط هواپیما، قوانین و اطلاعیه های مندرج در قسمت پایین را مطالعه بفرمایید.

نکات مهم:
1-برخی پروازهای غیرقابل استرداد هستند. لذا قبل از اقدام به خرید بلیط  از تصمیم قطعی خود جهت سفر و استفاده از بلیط اطمینان حاصل فرمائید. توجه داشته باشید که در صورت عدم رسیدن به موقع مسافر به پرواز، کل مبلغ بلیط سوخت میگردد.

2- لطفا پس از خرید اینترنتی بلیط، حتما فایل بلیط را دریافت فرموده و نسخه چاپ شده بلیط را در فرودگاه جهت ارائه به کانتر پرواز مربوطه به همراه داشته باشید.

3- لطفا از خرید بلیط های رفت و برگشت و یا پروازهای پشت سر هم (کانکشن) با فاصلۀ زمانی کمتر از 4 ساعت بین دو پرواز و از دو ایرلاین متفاوت جدا خودداری فرمایید. توجه داشته باشید که وبسایت پرواز مسئولیتی در قبال عدم استفاده مسافر از پرواز برگشت یا پرواز کانکشن، که ناشی از تاخیر و یا کنسلی پرواز رفت می باشد نداشته و کلیۀ عواقب بر عهده ی مسافر می باشد.

4- در صورت کنسل شدن پرواز توسط ایرلاین مربوطه، و یا تاخیر بیش از 2 ساعت و تمایل شما به کنسل نمودن بلیط در فرودگاه، لطفا حتما با ارائه بلیط به مسئولان مربوطه، جهت درج مهر کنسلی در بلیط اقدام بفرمائید.